تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات

جدال کلامی دو استاندار

   

  خرده روایتی از یک جدال لفظی؛

  جدال کلامی ۲ استاندار چپ و راست مدرن!

  علیرضا بیگی با تبار چپ مدرن و اسماعیل جبارزاده با تبار راست مدرن، دو والی آذربایجان شرقی در ۸ سال گذشته هستند که هر کدام با داشتن ۲ تفکر در سطح مدیریت استان، جدال این دو در آستانه انتخابات ریاست جمهوری شکل جدی‌تری به خود خواهد گرفته است.

  جدال کلامی 2 استاندار چپ <a href= و راست مدرن!" width="300" height="210" />
      

  قریب ۳ سال از روی کار آمدن و تحلیف حسن روحانی به عنوان رئیس جمهور یازدهم جمهوری اسلامی می‌گذرد و جامعه کوتاه مدت ایران، همچنان چشم به وعده‌های بفشی و اعتدالی دولت با کلید تدبیر دوخته است.

   

  درباره انتخابات ریاست جمهوری بسیار گفته‌اند و شنیده‌ایم، از تشتت عمیق اصولگرایان تا وحدت یک سویه اصلاح طلبان و مدیریت نامناسب دولت وقت و تا تحریم‌های کمرشکن، اما این‌ها بخشی از مربع قوام دهنده سیاست ایران در سال ۹۲ بود.

   

  برای بسیاری قابل پیش بینی بود که به قدرت رسیدن روحانی بر ساختارهای ۸ ساله دولت اصولگرایان، شاهد عملگرایی شدیدی در جامعه و ساختار حکومتی ایران خواهیم بود که ۱۸۰ درجه با دوران پیش از خود تفاوت خواهد داشت.

   

  روحانی وعده‌های گشایش ۱۰۰ روزه مشکلات اقتصادی را با کلید تدبیر و امید می‌داد و از "سرهنگ‌ها" و "حملات گازنبری" انتقاد می‌کرد و خود را "حقوقدان" می‌نامید. همین وعده‌ها و صد البته حمله‌ها بود که حسن روحانی را به عنوان رئیس جمهوری اعتدالی بر کرسی ریاست جمهوری ایران نشاند و در نهایت او میراث دار احمدی نژد شد. پس از آن بود که انتقادات بی پروا نسبت به عملکرد دولت پیشین و منتقدین در کشور اوج می‌گرفت و گاهی از خزانه خالی سخن می‌گفتند و گاهی از حیف و میل بودجه‌های دولتی.

   


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : جمهوری ,دولت ,روحانی ,جدال ,ریاست ,ریاست جمهوری ,کلید تدبیر ,عنوان رئیس ,جدال کلامی ,انتخابات ریاست ,انتخابات ریاست جمهوری ,
  جدال کلامی دو استاندار

تبلیغات


 • Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز شنبه 1 مهر 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر